وصل کردن بازار ایرانی صادرات مهندسی

وصل کردن: بازار ایرانی صادرات مهندسی ساختمان اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار حوادث فوت در خیابان آزادی بعد از قمه‌کشی در سوپرمارکت

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری مردی خبر داد که در جریان یک نزاع در سوپر مارکت یکی از فرزند محل هایش را به قتل

فوت در خیابان آزادی بعد از قمه کشی در سوپرمارکت

عبارات مهم : اداره

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری مردی خبر داد که در جریان یک نزاع در سوپر مارکت یکی از فرزند محل هایش را به قتل رسانده بود.

به گزارش ایسنا، در ساعت 24 روز پنجشنبه گذشته رانندگان خودروهای عبوری در خیابان آزادی، نرسیده به میدان آزادی به توقف یک دستگاه ماشین پژو 207 مشکی در وسط خیابان اعتراض کرده و در ادامه با مراجعه تعدادی از رانندگان به ماشین 207 جهت بررسی علت توقف خودروی مذکور ، با راننده خون آلودی مواجه شدند که گویا لباس هایش در یک نزاع و درگیری پاره شده است است که بلافاصله عنوان به پلیس 110 و اورژانس اعلام شد و مأموران کلانتری 118 ستارخان و تیم اورژانس در محل حاضر و نسبت به انتقال راننده ماشین پژو 207 به بیمارستان اقدام کردند.

همزمان با انتقال راننده پژو 207 به بیمارستان به مأموران اعلام شد که این فرد بر اثر شدت جراحات و خونریزی شدید فوت کرده است که بلافاصله عنوان به بازپرس خاص قتل و اداره دهم پلیس آگاهی اعلام شد و پرونده مقدماتی با عنوان قتل عمـد تشکیل و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت پیگیری دراختیار اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

فوت در خیابان آزادی بعد از قمه‌کشی در سوپرمارکت

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ بعد از شناسایی هویت مقتول به نام “امیر . خ” 30 ساله ، با توجه به شواهد موجود از درگیری منجر به قتل و در بررسی سوابق پلیس 110 اطلاع پیدا کردند که دقایقی پیش از فوت مقتول در پشت فرمان ماشین 207 ، وقوع یک فقره درگیری در خیابان حبیب اللهی به پلیس 110 اعلام شده است هست. بلافاصله کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با مراجعه به محل درگیری در یک سوپرمارکت در خیابان حبیب اللهی ، در تحقیقات از صاحب سوپرمارکت اطلاع پیدا کردند که درگیری خونینی میان دو جوان در داخل سوپرمارکت شروع و در حالیکه هر دو نفر به شدت دچار خونریزی شده است بودند از مغازه خارج و یک نفرشان با ماشین پژو 405 و نفر دیگر با ماشین پژو 207 محل را ترک کردند .

بابررسی تصویر بدست آمده از دوربین های مداربسته سوپرمارکت ، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی اقدام به شناسایی ماشین پژو 405 و در ادامه مالک خودروبه نام شهرام 30 ساله کردند. همچنین در مراجعه به محل سکونت شهرام در خیابان حبیب اللهی اطلاع پیدا کردند که وی به بیمارستان انتقال یافته شده است است .

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری مردی خبر داد که در جریان یک نزاع در سوپر مارکت یکی از فرزند محل هایش را به قتل

با حضور کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در بیمارستان و بعد از انجام کارها درمانی بر روی شهرام ، طبق نظر تیم درمانی مشخص شد که شهرام از ناحیه سر، پهلو، ران پا و دستان دچار جراحات شدیدی ناشی از اصابت جسم تیز شده است به گونه ای که بر اثر شدت ضربات وارده ، یکی از انگشستان دستش نیز قطع شده است است .

شهرام در همان تحقیقات اولیه صراحتا به درگیری با مقتول اعتراف کرد و گفت: من و امیر فرزند محل هستیم و از چندی پیش با یکدیگر اختلاف پیدا کرده بودیم و چندین بار جهت یکدیگر پیغام و خط و نشان کشیده بودیم و همین عنوان انگیزه درگیری من و امیر شد .

شهرام در خصوص درگیری منجر به قتل امیر به کارآگاهان گفت : در سوپر مارکت بودم ؛ ناگهان امیر با یک قمه وارد سوپرمارکت شد و بدون هیچ صحبتی چندین ضربه به سمت من پرتاب کرد که باعث جراحت و خونریزی شدید من شد؛ در همین وقت امیر قصد خارج شدن از مغازه را داشت که ناگهان قمه از دستش خارج شد و روی زمین افتاد، خودم را به قمه امیر رسانده و در همان اوضاع خودم من نیز چندین ضربه به سمت وی پرتاب کردم. امیر خودش را به ماشینش که یک پژو 207 مشکی بود رساند و من نیز به کمک تعدادی از دوستانم خودم را با ماشین پژو 405 به بیمارستان رسانده و تحت عمل قرار گرفتم و بعد از آن خبری از امیر ندارم.

فوت در خیابان آزادی بعد از قمه‌کشی در سوپرمارکت

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه حمیدمکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ دراین باره گفت: با توجه به شواهد و دلایل بدست آمده از محل درگیری منجر به جنایت و همچنین اعتراف صریح متهم به درگیری منجر به جنایت ، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس پرونده صادر شد تا متهم بعد از آخر مراحل درمانی ، جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم خاص قتل پیلس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گیرد.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری مردی خبر داد که در جریان یک نزاع در سوپر مارکت یکی از فرزند محل هایش را به قتل

واژه های کلیدی: اداره | ایران | ماشین | خیابان | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs