وصل کردن بازار ایرانی صادرات مهندسی

وصل کردن: بازار ایرانی صادرات مهندسی ساختمان اخبار اقتصادی و بازرگانی

مردم «رفاه کارت» می‎گیرند / طرح ۲ فوریتی مجلس جهت حل معضلات اقتصادی

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: در طرح پیشنهادی ۲ فوریتی مجلس جهت حل معضلات اقتصادی، قیمت ترجیحی ارز جهت کالاهای اساسی، دارو و قرار داده های دامی در نظر گر..

ادامه مطلب

برخورد با زیاد کردن خودسرانه قیمت لبنیات

مدیر کل نظارت بر محصولات کشاورزی و مواد غذایی شرکت حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، زیاد کردن خودسرانه قیمت فرآورده های لبنی پرمصرف را غیر قانونی دانست. ..

ادامه مطلب

مالیات ارزش افزوده بدون هیچ شرطی باید عودت شود

رئیس اتاق بازرگانی کشور عزیزمان ایران با انتقاد از روند باز پرداخت مالیات ارزش افزوده صادر کنندگان گفت: با توجه به اینکه مقامات متفاوت بارها اعلام کرده‌اند ..

ادامه مطلب

خطای دید در محاسبه تورم

در حالی که در اقتصاد کشور عزیزمان ایران محاسبه قیمت تورم به عنوان معیار اصلی، براساس تغییرات 24 ماهه صورت می گیرد، ولی پژوهش های مستقل حاکی از آن است که ..

ادامه مطلب

بورس در اوج 42 ماهه

دیروز نماگر بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران با رشد 265 واحدی در سطح 81 هزار و 579 واحدی قرار داده شد تا بعد از 4 بار ناکامی، این بار با شکستن سقف 16 ماهه در ..

ادامه مطلب

ایده پرداخت اقساط خرید با یارانه ، کارت‌های کالای ۵ تا ۱۰ میلیون تومانی

وزیر تعاون با تاکید بر اینکه اجرای طرح کالا کارت می‌تواند موجبات جنبش تقاضا و رونق بازار را به همراه داشته باشد، گفت: بر اساس حقوق افراد میزان اعتبار ..

ادامه مطلب

بازار ساختمانی 8 میلیارد دلاری

ظرفیت بازار صادرات خدمات فنی و مهندسی در بخش مسکن و ساختمان، در قالب «فرصت 8 میلیارد دلاری جهت فعالان ساختمانی» تشریح شد. بررسی‌ها راجع به شرایط تقویت ..

ادامه مطلب